יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.

פיתוח מוצרים ופרויקטים מיוחדים

חב' WOOD BOX מפתחת ומייצרת מערכות גינון ומוצרים ייחודיים, לתחום הגינון ופיתוח סביבתי, גינון תלוי עם צמחיה נשפכת, גינון בצינורות ותעלות, מערכות הידרופוניות בשיתוף חברת גרואפ.

עיצוב חלל עבודה של חברת הייטק "פנייה"

קיר ירוק מעוצב בשילוב של אלמנט ברזל עם צינורות יעודים לצמחיה, בהם נשתלו צמחים מטהרי אוויר לאורך 140 מטר, במטרה להכניס ירוק ושמחה לסביבת העבודה ולסלק את הרעלים מחלל העבודה הסגור.

פארק ממילא ירושלים

אילן ערב הבעלים והמעצב של חברת ווד בוקס, נבחר לעצב ולתכנן ספסלי עץ משולבים עם אדניות ותאורה פנימית שיתאימו וישתלבו ברוח האומנותית של האמנים שהופקדו לעצב את פארק ממילא.

עדן על המים - גן ארועים

150 מטר של צמחיה תלויה מהתקרה, שתולה בצינורות יעודים לצמחיה, גדלה במחצב מינרלי מיוחד עם מערכת מים סגורה בהתזה מבוקרת.

פרי מגדים

מערכת גינון ורטיקלית עצמאית ומעוצבת לתחום המרפסות, על שטח קטן במרפסת ניתן לגדל לגובה גינה גדולה, אנכית ועשירה בצמחים. מערכת פרי מגדים אוטונומית, אינה דורשת התקנה על קיר וכוללת תאי שתילה ורטיקליים, השקיה ממוחשבת בהתאם לגבהים ולאידוי, מע' ניקוז מרכזית וצמחיה עשירה ומעוצבת המותאמת לתנאי המקום עם מינימום תחזוקה.
פרי מגדים תוכננה גם כדי ליצור קיר ירוק ולהסתיר את השכנים והבניין ממול.

הידרופוניקה

אנו מתכננים ומבצעים גם פרויקטים בשיטת ההידרופונית עם צמחי נוי מטהרי אוויר לתנאי פנים, וגידול צמחי מאכל במקומות עם שמש מלאה. את המערכות ההידרופוניות אנו מבצעים בשיתוף עם עידן מילברג מחב' גרואפ הידרופוניקה.

לעולם יפה יותר

חברת ווד בוקס שמה לעצמה מטרה לתרום לעולם יפה יותר בדרכים שונות ומגוונות, לאורך השנים אנו יוזמים פרויקטים ומחלקים שקיות לאיסוף פסולת מפארקים ולאורך חופי הים, כמו כן אנו תורמים ספסלים, אדניות וצמחים לבתי חולים, למתנסי"ם לבתי ספר ולגופים חינוכיים דלי תקציב.

דגמי אדניות

פיתוח מוצרים ופרויקטים מיוחדים

אדניות וגינון

פרי מגדים

מסעדות ובתי קפה

ספסלים ומוצרים לגן

יש לך שאלה?

מלא את הפרטים ונחזור אלייך במהרה.
התקשרו